X
snimek
X
Login
X

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Heslo:

Dolní Újezd trio

Zápasy

Statistika sezóny 2017/18

Statistika našich žáků sezóny 2017/2018

Dolní Újezd B - Opatovec

Branky: M.Kopecký 2, Fulík

Sestava: Pravec - Doležal (75.Chadima), Rejman, J.Vomáčka, P.Kopecký (58.Nádvorník)- Mokrejš (67.Klička), Heinisch, Kalánek (60.Šplíchal), Drahoš - Kopecký M., Štarman (67.Frank D.)

Dolní Újezd - Kunčina/Mladějov

Branky: 2x Večeře

Sestava: Lukáš Havran - Martin Ropek, Venda Rubek, David Drahoš, Láďa Kočí, Honza Šimek, Tomáš Rubek, Jirka Večeře, Vojta Tomšíček, Tomáš Tobiášek, Venda Zavřel, Saša Juza

Semanín - Dolní Újezd

Branky: Váně 2, Frňka 2, Bulušek

Sestava: Janecký - Doležal, P.Frank ,Pešina, J.Štancl - Kabrhel, Kalánek (81.M.Nádvorník), Frňka, Štarman - Bulušek, Váně

Lanškroun B - Dolní Újezd B

Branky:

Sestava: Váně - Doležal, J.Vomáčka, Svoboda, Chadima - Kabrhel, Nádvorník , Heinisch, Kalánek, Mokrejš - Kopecký M., Pravec

Dolní Újezd - Horní Ředice

Branky: Frňka, Bulušek

Sestava: Janecký - P.Frank ,Pešina, M.Vomáčka, Mandlík - Kabrhel (80.Kopecký),Drahoš, Klusoň, Fulík - Bulušek (88.Kalánek), Frňka

Hradec nad Svitavou - Dolní Újezd

Branky: 3x Vojta Tomšíček, 2x Jirka Večeře, 2x Honza Šimek, Tomáš Rubek

Sestava: Martin Ropek - David Drahoš, Kuba Nádvorník, Honza Šimek - Jirka Večeře, Tomáš Rubek, Lukáš Havran - Vojta Tomšíček, Tomáš Tobiášek (Saša Juza)

Dolní Újezd B - Moravská Třebová B

Branky: Michal Kopecký 2, Drahoš, Štarman

Sestava: Pravec - Doležal (75.Chadima), Rejman, J.Vomáčka, P.Kopecký (58.Nádvorník)- Mokrejš (67.Klička), Heinisch, Kalánek (60.Šplíchal), Drahoš - Kopecký M., Štarman (67.Frank D.)

Starší přípravka: Pohár předsedy

Branky: 4x Sigl, 3x Marek, 2x Opiela, 2x Faltys, 2x Rejman

Sestava: Vosmek Vojta - Havran Radek, Marek Tomáš, Sejkora Matěj, Rejman Štěpán, Zölfl Radim, Sigl Jan, Faltys Jáchym, Lenoch Jakub, Opiela Ondřej

Načešice - Dolní Újezd

Branky: Frňka 3, Mandlík 2, Bulušek, Kopecký

Sestava: Janecký - P.Frank ,Klusoň, M.Vomáčka, Částek - Kabrhel (80.Štarman),Brůna, Fulík, Mandlík - Bulušek (88.Váně), Frňka (83.Kopecký M.)

Dolní Újezd - Moravská Třebová B

Branky:

Sestava:

Dolní Újezd - Nasavrky

Branky: Frňka 3, Bulušek 2, Fulík, Váně

Sestava: Janecký - P.Frank (66.Mandlík), Pešina, M.Vomáčka, Částek - Drahoš (60.Kabrhel), Klusoň,Brůna, Fulík (79.Váně)- Bulušek, Frňka (77.Kabrhel)

Tatenice - Dolní Újezd B

Branky: Kalánek

Sestava: Pravec - Doležal , Rejman, J.Vomáčka, Chadima - Šplíchal, Mokrejš, Heinisch, Kalánek - Kopecký M., Štarman (64.Frank D.)

Mladší přípravka: Pohár předsedy

Branky: 5x Doseděl, 3x Klusoň, 2x Částek, 2x Janecký, 2x Lipavský

Sestava: Částek Filip, Doseděl Vítek, Lipavský Jakub, Kuta Jáchym, Kopecký Tadeáš, Klusoň Oliver, Čepicová Tereza, Janecký Filip

Opatov - Dolní Újezd

Branky: 2x T. Rubek, 2x Večeře, Šimek, Zavřel, Tomšíček, vlastní

Sestava: Lukáš Havran - Václav Rubek, Kuba Nádvorník, Láďa Kočí - Honza Šimek , Tomáš Rubek, David Drahoš - Vojta Tomšíček, Jirka Večeře ( Venda Zavřel, Tomáš Tobiášek, Martin Ropek)

Dolní Újezd B - Sloupnice

Branky: M.Kopecký

Sestava: Pravec - Doležal , Svoboda, Nádvorník (62.Štancl), Rejman - Klička (67.Šplíchal), Mokrejš, Kabrhel, Kopecký Petr - Kopecký Michal, Frank D. (57.Váně)

Mladší přípravka: Choceň

Branky: 3x Klusoň, 2x Kuta, Doseděl, Janecký

Sestava: Částek Filip, Janecký Filip, Klusoň Oliver, Lipavský Jakub, Kuta Jáchym, Kopecký Oliver, Čepicová Tereza, Doseděl Vítek, Jůza Lukáš

Starší přípravka: Choceň

Branky: 2x Rejman, Ryšan

Sestava: Opiela Ondřej - Ryšan Tomáš, Havran Radek, Marek Tomáš, Sejkora Matěj, Vosmek Vojta, Rejman Štěpán, Kočí Matěj, Zölfl Radim, Sigl Jan

Přelouč - Dolní Újezd

Branky: Bulušek, Frňka, Fulík

Sestava: Janecký - P.Frank, Pešina, M.Vomáčka, Částek - Drahoš (71.Vrabec, 83.Kalánek), Klusoň,Brůna, Fulík (87.Váně)- Bulušek, Frňka (77.Kabrhel)

Dolní Újezd - Křenov

Branky: 4x T. Rubek, 4x Drahoš, 4x Tomšíček, 2x V. Rubek, Šimek, Večeře, vlastní

Sestava: Lukáš Havran - Martin Ropek, Václav Rubek , Láďa Kočí - Honza Šimek , Tomáš Rubek, David Drahoš - Vojta Tomšíček, Jirka Večeře ( Venda Zavřel, Tomáš Tobiášek, Saša Juza, Honza Sigl)

Dolní Újezd - Sebranice

Branky: Drahoš (V. Rubek) , Tomšíček (Štancl) , Štancl (V. Rubek) , T. Rubek (Ropek)

Sestava: Lukáš Havran - Martin Ropek, Kuba Nádvorník, Václav Rubek - Honza Šimek , Tomáš Rubek, David Drahoš - Vojta Tomšíček, Jirka Večeře (Zdenda Štancl, Venda Zavřel, Tomáš Tobiášek, Saša Juza)

Dolní Újezd - Slatiňany 0:2 (0:0)

Janecký - P.Frank, Pešina, M.Vomáčka, Doležal - Vrabec, Klusoň, Drahoš,Fulík (66.Kalánek) - Kopecký (78.Váně), Kabrhel

Dolní Újezd - Pomezí

Branky: P.Frank, M.Vomáčka, Pešina

Sestava: Janecký - P.Frank, Pešina, M.Vomáčka, Částek - Vrabec, Klusoň, Kabrhel (86.Rejman), Fulík - Bulušek (46.J.Vomáčka), Štarman (74.Kalánek)

Starší přípravka: Přelouč

Branky: 4x Faltys, 3x Marek, Rejman

Sestava: Sigl Jan - Ryšan Tomáš, Havran Radek, Marek Tomáš, Sejkora Matěj, Vosmek Vojta, Faltys Jáchym, Rejman Štěpán, Kočí Matěj

Morašice/H. Újezd - Dolní Újezd

Branky: Tomšíček (Šimek), Tomšíček (Štancl), Nádvorník (Štancl), Tomšíček (Nádvorník), Šimek (Ropek), Hanyk (Zavřel), Tomšíček (Hanyk)

Sestava: Emanuel Hanyk - Martin Ropek, Kuba Nádvorník, Láďa Kočí - Honza Šimek, Zdenda Štancl, David Drahoš - Vojta Tomšíček, Jirka Večeře (Venda Zavřel, Tomáš Tobiášek, Saša Juza)

Mladší přípravka: Přelouč

Branky: 4x Klusoň, 2x Jůza, 2x Doseděl, 2x Kuta, Janecký

Sestava: Částek Filip, Jůza Lukáš, Doubek Matěj, Klusoň Oliver, Kuta Jáchym, Janecký Filip, Lipavský Jakub,Kopecký Tadeáš, Čepicová Tereza, Doseděl Vítek

Libchavy - Dolní Újezd B

Branky: Nádvorník, Váně

Sestava: Pravec - Doležal, J.Vomáčka, Svoboda, Rejman - Nádvorník) , Heinisch (74.Váně), Kalánek, Mokrejš - Kopecký, Frank D. (57.Chadima)

Rohovládova Bělá - Dolní Újezd

Branky: M.Vomáčka

Sestava: Janecký - P.Frank, Pešina, M.Vomáčka, Částek - Vrabec, Klusoň, Brůna, Fulík (70.Mandlík)- Bulušek, Frňka (29.Štarman)

Turnaj ČOS Bedřichov

V úterý 8. května jsme s našimi žáky vyrazili na Sokolský turnaj do Bedřichova (součást Jihlavy). Řidič nás chtěl zavést do Jizerských hor, ale to jsme mu rozmluvili a nasměrovali ho do Jihlavy. 

Dolní Újezd B - Těchonín

Branky: Mokrejš 3, Mandlík 3, Kopecký 2, Štarman, Vrabec, Kalánek, Nádvorník, J.Vomáčka

Sestava: Pravec - Doležal , J.Vomáčka, Nádvorník, Rejman (46.Chadima) - Vrabec (46.Klička), Heinisch, Kalánek, Mokrejš - Kopecký, Štarman (46.Mandlík)

Kunčina - Dolní Újezd

Branky: Štarman 2, Brůna, Drahoš, Bulušek

Sestava: Janecký - P.Frank, Pešina, M.Vomáčka, Kabrhel - Drahoš (81.Vrabec), Klusoň, Brůna, Fulík - Bulušek (61.Štarman), Frňka

Mladší přípravka: Žamberk

Branky: 5x Doseděl Víťa, 2x Klusoň Oliver, 3x Lipavský Jakub, Kuta Jáchym, Kořízek Tomáš, Částek Filip

Sestava: Částek Filip, Doseděl Víťa, Klusoň Oliver, Lipavský Vojta, Lipavský Jakub, Kuta Jáchym, Kořízek Tomáš

Starší přípravka: Žamberk

Branky: 6x Faltys, 4x Ryšan, 2x Sigl, 2x Marek, Rejman, Opiela

Sestava: Opiela Ondra - Ryšan Tomáš, Havran Radek, Marek Tomáš, Sigl Jan, Vosmek Vojta, Faltys Jáchym, Lenoch Jakub, Rejman Štěpán

Řetová - Dolní Újezd B

Branky: Kopecký 2, Kalánek, Klička

Sestava: Sestava: Pravec - Doležal, J.Vomáčka, Nádvorník, Rejman (53.Chadima) - Vrabec (67.Klička) , Heinisch, Kalánek, Mokrejš - Kopecký, Štarman

Dolní Újezd - Luže

Branky: Bulušek 2

Sestava: Sestava: Sestava: Sestava: Janecký - P.Frank, Pešina, M.Vomáčka, Částek - Kabrhel (66.Vrabec), Drahoš , Klusoň, Fulík - Bulušek , Frňka (66.Štarman)

Dolní Újezd B - Horní Újezd

Branky: Kalánek, Kopecký

Sestava: Sestava: Pravec - Doležal (68.Chadima), J.Vomáčka, Nádvorník, Rejman (81.Dvořák) - Vrabec , Heinisch, Kalánek, Mokrejš (81.Klička) - Kopecký, Štarman (64.D.Frank)

Starší přípravka: Třemošnice

Branky: 3x Faltys, 2x Marek, Ryšan, Sigl

Sestava: Opiela Ondra  -  Ryšan Tomáš, Havran Radek, Sejkora Matěj, Marek Tomáš, Sigl Jan, Vosmek Vojta, Faltys Jáchym, Lenoch Jakub, Rejman Štěpán, Havran Jan

Mladší přípravka: Třemošnice

Branky: 4x Kuta Jáchym, 3x Janecký Filip, Klusoň Oliver, Lipavský Jakub, Kořízek Tomáš

Sestava: Částek Filip, Janecký Filip, Kuta Jáchym, Klusoň Oliver, Kopecký Tadeáš, Kořízek Tomáš, Čepicová Tereza, Lipavský Jakub

Svitavy B - Dolní Újezd

Branky: Frňka

Sestava: Sestava: Sestava: Janecký - P.Frank, Pešina, M.Vomáčka, Částek - Kabrhel (66.Vrabec), Drahoš , Klusoň, Fulík - Bulušek , Frňka (66.Štarman)

Jablonné nad Orlicí - Dolní Újezd B

Branky: Vrabec, Štarman

Sestava: Sestava: Pravec - Doležal, J.Vomáčka, Nádvorník, Rejman (76.Dvořák) - Vrabec , Heinisch, Kalánek, Mokrejš (87.Svoboda) - Kopecký, Štarman

Dolní Újezd - Vysoké Mýto B

Branky: Frňka 2

Sestava: Sestava: Janecký - P.Frank, Klusoň, M.Vomáčka, Částek - Kabrhel, Drahoš (89.Kalánek), Brůna, Fulík (71.Vrabec) - Bulušek (85.Kopecký), Frňka (75.Štarman)

Starší přípravka: Slatiňany

Branky: 6x Ryšan, 2x Marek, 2x Vosmek, 2x Kulhánek, Sigl

Sestava: Opiela Ondra - Ryšan Tomáš, Havran Radek, Sejkora Matěj, Marek Tomáš, Sigl Jan, Vosmek Vojta, Kočí Matěj, Lenoch Jakub, Kulhánek Adam

Mladší přípravka: Slatiňany

Branky: 3x Janecký, 3x Částek, Kořízek, Klusoň, Doseděl

Sestava: Částek Filip, Janecký Filip, Doseděl Vítek, Lipavský Jakub, Lipavský Vojta, Kuta Jáchym, Klusoň Oliver, Doubek Matěj, Kořízek Tomáš

Ústí nad Orlicí B - Dolní Újezd B

Branky: Kopecký

Sestava: Pravec - Doležal, J.Vomáčka, Nádvorník, Rejman (79.Chadima) - Vrabec (74.Dvořák), Heinisch, Kalánek, Kabrhel - Kopecký, Štarman

Mladší přípravka: Dolní Újezd

Branky: 3x Klusoň, 2x Janecký, Doseděl

Sestava: Janecký Filip, Doseděl Vít, Čepicová Tereza, Kuta Jáchym, Kopecký Tadeáš, Kořízek Tomáš, Doubek Matěj, Lipavský Jakub, Jůza Lukáš, Částek Filip, Klusoň Oliver

Němčice - Dolní Újezd

Branky: Tomšíček (Štancl), Nádvorník (Šimek), Štancl (Nádvorník), Večeře (Šimek), Šimek (Tomšíček)

Sestava: Havran - Kočí, Nádvorník, Ropek - Hanyk, Večeře, Šimek, Štancl, Zavřel - Tomšíček, Juza, Tobiášek

Starší přípravka: Dolní Újezd

Branky: 4x Faltys, 4 Zölfl, 2x Marek, Havran Jan

Sestava: Opiela Ondra - Zölfl Radim, Ryšan Tomáš, Havran Radek, Sejkora Matěj, Marek Tomáš, Faltys Jáchym, Sigl Jan, Vosmek Vojta, Havran Jan

Dolní Újezd - Pardubičky

Branky: Drahoš 2, Částek, Bulušek, Kopecký

Sestava: Janecký - P.Frank, Pešina, M.Vomáčka, Částek - Drahoš (72.Štarman), Brůna, O.Klusoň, Fulík (65.Kabrhel) - Bulušek (80.Kopecký), Frňka (83.Vrabec)

Dolní Újezd B - FC Jiskra 2008

Branky:

Sestava: Pravec - Doležal, Svoboda, Nádvorník, Rejman - Mokrejš(56.Kalánek), Heinisch, Kabrhel, Štarman - Kopecký (82.Klička), J.Vomáčka (85.D.Frank)

Zámrsk - Dolní Újezd B

Branky:

Sestava: Pravec - Doležal, Michal Nádvorník, Svoboda, Rejman - Fulík, Heinisch, Štarman (74.D.Frank), Mokrejš (63.Klička) - Kopecký, J.Vomáčka

Dolní Újezd - Letohrad B

Branky: O.Klusoň, Frňka

Sestava: Janecký - Frank, Pešina, M.Vomáčka, O.Klusoň - Kabrhel (60.Štarman), Brůna, Drahoš, Kalánek (46.Fulík) - Bulušek (73.Kopecký), Frňka (86.J.Vomáčka)

Halový turnaj  Dolní Újezd

V neděli 18. března 2018 se v naší hale sešla silná konkurence pro naše mladé fotbalisty, ale i přesto jsme se umístili na 1. a 5. místě.

Mladší přípravka - Turnaj Dolní Újezd

V neděli 4. března jsme v naší hale pořádali turnaj ml. přípravek za účasti šesti týmů z okolí. V celém  turnaji jsme prohráli pouze s týmem Čisté a remizovali se Sebranicemi, což nám vyneslo stříbrnou pozici.

Mladší přípravka – turnaj Dolní Újezd

V sobotu 17. února jsme pořádali zimní halový turnaj mladších přípravek v Dolním Újezdě za účasti družstev Horního Újezdu, Sebranic a Čisté.

Halový turnaj Dolní Újezd

Naše starší přípravka se zúčastnila turnaje na domácí půdě v Dolním Újezdu. Sestavili jsme dva týmy - modří a žlutí. Naši hráči se umístili na krásném 1. a 4. místě.

Halový turnaj Libchavy - 2. místo

V nedělním odpoledne jsme zavítali do pro nás neznámé haly menších rozměrů a s auty hranými na dotek balónu hrazení.

Mladší přípravka – turnaj Libchavy

Dne 27. ledna jsme se zúčastnili turnaje mladších přípravek v Libchavách.

Halový turnaj Svitavy

Halový turnaj ve Svitavách – 1.místo

ČOS Městečko Trnávka

Fotbalový přebor České obce sokolské starších přípravek – 3.místo

Ml. přípravka: Halový turnaj v Poličce

Mladší přípravka odjela v sobotu 25.11. na výborně obsazený turnaj do Poličky, kde se postupně utkala s týmy z Poličky, Pardubic, Libchav, Brna, Chrudimi.

Horní Ředice - Dolní Újezd

Branky:

Sestava: Janecký - Kabrhel (37.P.Frank), Pešina (85.Chadima), J.Vomáčka, Částek - Fulík, Drahoš, O.Klusoň, Kalánek (46.Vrabec) - Štarman (59.Kopecký), Frňka

Dolní Újezd - Semanín

Branky: Mandlík 2

Sestava: Janecký - P.Frank (64.Vrabec), Pešina, J.Vomáčka, Částek - Kalánek (72.Kopecký), Drahoš (72.Štarman), O.Klusoň, Kabrhel (90.M.Vomáčka) - Frňka, Mandlík

Kunčina/Mladějov - Dolní Újezd

Branky: 2x Šimek, 2x Tomšíček, Tobiášek, Večeře

Sestava: Emanuel Hanyk - Kuba Nádvorník, Láďa Kočí, Martin Ropek, David Drahoš - Jan Šimek, Vojtěch Tomšíček, Jiří Večeře - Tomáš Tobiášek , Václav Zavřel, Adam Kovář, Alexandr Juza

Opatovec - Dolní Újezd B

Branky: Henisch

Sestava: Pravec - Chadima, Rejman, Mi.Nádvorník, Kopecký - Fulík (82.Vl.Klusoň), Heinisch, Kopecký, Vrabec (75.Dvořák) - D.Frank, Štarman

Dolní Újezd B - Lanškroun B

Branky: Štarman

Sestava: T.Klusoň - Doležal, Mi.Nádvorník, Ma.Nádvorník, Kopecký - Rožek (54.Heinisch), Fulík, M.Vomáčka, Pravec - D.Frank (75.Dvořák), Štarman

Dolní Újezd - Hradec nad Svitavou

Branky: 3x T. Rubek, 2x Kočí, Nádvorník, Tomšíček, Šimek

Sestava: Emanuel Hanyk - Kuba Nádvorník, Václav Rubek, Láďa Kočí, David Drahoš - Jan Šimek, Lukáš Havran, Tomáš Rubek, Vojtěch Tomšíček, Jiří Večeře - Martin Ropek, Tomáš Tobiášek , Václav Zavřel, Adam Kovář, Alexandr Juza

Dolní Újezd - Načešice

Branky: Mandlík 2, Frňka, Kabrhel, Částek

Sestava: Janecký - P.Frank, Pešina, J.Vomáčka, Částek - Kalánek (64.Pravec), Frňka, O.Klusoň, Kabrhel - Kopecký (82.Doležal), Mandlík

Starší přípravka: Dolní Újezd

Branky: 4x Faltys, 3x Sigl, 2x Ryšan

Sestava: Opiela Ondra  -  Rejman Štěpán, Kulhánek Adam, Zolfl Radim, Ryšan Tomáš, Havran Radek, Sejkora Matěj, Marek Tomáš, Lenoch Jakub, Kočí Matěj, Faltys Jáchym, Sigl Jan

Mladší přípravka: Dolní Újezd

Branky: 5x Janecký, 3x Kuta, 2x Klusoň, 2x Doseděl

Sestava:

Moravská Třebová B - Dolní Újezd B

Branky: Mokrejš

Sestava: Klusoň T. - Kopecký (62.Vl.Klusoň), Svoboda, Mi.Nádvorník, Rejman - Mokrejš, P.Frank, Samek, Dvořák - D.Frank, Pravec

Moravská Třebová B - Dolní Újezd

Branky: Šimek, Nádvorník (Šimek), Kovář (V. Rubek), V. Rubek

Sestava: Emanuel Hanyk - Zdenda Štancl, Kuba Nádvorník, Václav Rubek, Láďa Kočí - Jan Šimek, Lukáš Havran, Tomáš Rubek, Vojtěch Tomšíček - Jiří Večeře, Martin Ropek, Tomáš Tobiášek , Václav Zavřel, Adam Kovář

Nasavrky - Dolní Újezd

Branky:

Sestava: Janecký - Kabrhel, Pešina, J.Vomáčka, Kalánek - Fulík, Drahoš (22.P.Frank), O.Klusoň, Vrabec (57.Mi.Nádvorník) - Kopecký, Štarman

Starší přípravka: Žamberk

Branky: 2x Zölfl, 2x Sejkora, Faltys, Rejman, Kulhánek, Ryšan, Marek

Sestava: Opiela Ondra/Sigl Jan -  Rejman Štěpán, Kulhánek Adam, Zolfl Radim, Ryšan Tomáš, Havran Radek, Sejkora Matěj, Marek Tomáš, Lenoch Jakub, Kočí Matěj, Faltys Jáchym

Dolní Újezd B - Tatenice

Branky: Heinisch

Sestava: T.Klusoň - Doležal, Svoboda, Mi.Nádvorník, Rejman - Mokrejš, Frňka (74.Štancl), Heinisch, Rožek - Dvořák (56.Chudý), Pravec (81.Kuta)

Mladší přípravka: Žamberk

Branky: 8x Janecký Filip, 3x Doseděl Vít, Kuta Jáchym, Klusoň Oliver

Sestava: Lipavský Jakub, Čepicová Tereza, Doseděl Vít, Janecký Filip, Kuta Jáchym, Kopecký Tadeáš, Klusoň Oliver

Dolní Újezd - Opatov

Branky: Šimek, Zavřel (Večeře), Večeře

Sestava: Emanuel Hanyk - Kuba Nádvorník,David Drahoš, Václav Rubek - Jan Šimek, Václav Zavřel, Lukáš Havran, Tomáš Rubek - Vojtěch Tomšíček, Jiří Večeře, Martin Ropek, Saša Juza, Tomáš Tobiášek 

Dolní Újezd - Přelouč

Branky: Drahoš 2, Kopecký 2, Kalánek, Frňka

Sestava: Janecký - Kabrhel (63.O.Klusoň), Pešina, J.Vomáčka, P.Frank (52.Fulík) - Vrabec, Drahoš, Frňka, Mandlík - Štarman (74.Kalánek), Kopecký

Sloupnice - Dolní Újezd B

Branky:

Sestava:

Křenov - Dolní Újezd

Branky: 4x T. Rubek, 3x Tomšíček, Nádvorník, Juza, V. Rubek, vlastní

Sestava: Emanuel Hanyk - Kuba Nádvorník, Láďa Kočí, Václav Rubek - Jiří Večeře, David Drahoš, Vaclav Zavřel, Lukáš Havran, Tomáš Rubek - Vojtěch Tomšíček, Martin Ropek, Saša Juza, Tomáš Tobiášek, Adam Kovář

Mladší přípravka: Chrudim

Branky: 5x Janecký, Částek, Kuta

Sestava: Janecký Filip, Čepicová Tereza, Klusoň Oliver, Doseděl Vít, Kuta Jáchym, Kořízek Tomáš, Lipavský Jakub, Částek Filip, Khishigee

Starší přípravka: Chrudim

Branky: 3x Zölfl, Ryšan, Havran Jan, Sigl

Sestava: Marek Tomáš/Sigl Jan - Rejman Štěpán, Kulhánek Adam, Zölfl Radim, Ryšan Tomáš, Sigl Jan, Havran Jan, Havran Radek, Sejkora Matěj, Marek Tomáš, Lenoch Jakub

Pomezí - Dolní Újezd

Branky: Drahoš, Frňka

Sestava: Janecký - Kabrhel , O.Klusoň (74.Kalánek), J.Vomáčka, P.Frank - Vrabec, Drahoš, Frňka, Mandlík - Štarman, Kopecký

Dolní Újezd B - Libchavy

Branky: Mi.Nádvorník, Heinisch

Sestava: T.Klusoň - Doležal, Mi.Nádvorník, Svoboda, Chadima ((15.Rejman) - Mokrejš, Heinisch, Kalánek, Rožek (46.Dvořák) - M.Vomáčka (32.Bartoníček), Pravec

Dolní Újezd - Morašice/H. Újezd

Branky: 2x Tomšíček, 2x Štancl, Zavřel, Hanyk, Večeře, Nádvorník, Tobiášek

Sestava: Hanyk - Nádvorník, Šimek, Kočí, V. Rubek - Večeře, Štancl, Drahoš, Zavřel, Havran, T. Rubek - Tomšíček, Ropek, Juza, Tobiášek, Kovář

Starší přípravka: Slatiňany

Branky: 3x Kulhánek, 3x Zölfl, Sejkora, J. Havran

Sestava: Opiela Ondra - Rejman Štěpán, Marek Tomáš, Kulhánek Adam, Zölfl Radim, Ryšan Tomáš, Sigl Jan, Havran Jan, Havran Radek, Sejkora Matěj

Dolní Újezd - Kunčina

Branky: Mandlík 2, Frňka, Drahoš, Štarman

Sestava: Janecký - Kabrhel, O.Klusoň, J.Vomáčka, P.Frank - Mandlík, Drahoš (81.Mi.Nádvorník), Frňka, Vrabec - Kopecký (87.Doležal), Štarman (85.Rejman)

Mladší přípravka: Choceň

Branky: 7x Janecký, 4x Klusoň, 2x Kuta, 2x Částek, Čepicová

Sestava: Lipavský Jakub, Janecký Filip, Čepicová Tereza, Kuta Jáchym, Klusoň Oliver , Částek Filip, Lipavský Vojta, Kořízek Tomáš

Sebranice - Dolní Újezd

Branky: Drahoš (Šimek), Tomšíček (Štancl), Večeře (Tomšíček)

Sestava: Emanuel Hanyk - Kuba Nádvorník, Jan Šimek, Láďa Kočí - Jiří Večeře, Zdeněk Štancl, David Drahoš, Vaclav Zavřel, Lukáš Havran - Vojta Tomšíček, Martin Ropek, Saša Juza, Tomáš Tobiášek

Starší přípravka: Choceň

Branky: 3x Havran, 2x Kulhánek, 2x Marek, 2x Zölfl, 2x Ryšan, Sigl

Sestava: Opiela Ondra - Rejman Štěpán, Marek Tomáš, Kulhánek Adam, Zölfl Radim, Ryšan Tomáš, Sigl Jan, Havran Jan, Lenoch Jakub

Těchonín - Dolní Újezd B

Branky: Heinisch, Mi.Nádvorník

Sestava: T.Klusoň - Doležal, Chadima, Mi.Nádvorník, Svoboda - Rejman, Kalánek, Heinisch, Mokrejš - Ma.Nádvorník (63.Štancl), Rožek

Luže - Dolní Újezd

Branky: Mandlík

Sestava: Janecký - Kabrhel (83.Kalánek), O.Klusoň, J.Vomáčka, Částek - Vrabec, M.Vomáčka (65.Štarman), Frňka, Fulík (53.P.Frank) - Mandlík, Kopecký

Dolní Újezd B - Řetová

Branky: M.Vomáčka, Mi.Nádvorník, Štarman

Sestava: Klusoň - Doležal, Svoboda, Rejman (80.Ma.Nádvorník), Chadima (77.Klička) - P.Frank, Mi.Nádvorník, Heinisch, Mokrejš - M.Vomáčka, Štarman

Dolní Újezd - Městečko Trnávka

Branky: 4x Vojtěch Tomšíček

Sestava: Martin Ropek - Kuba Nádvorník, Láďa Kočí, David Drahoš - Honza Šimek, Vojta Tomšíček, Jirka Večeře, Adam Kovář - Václav Zavřel, Tomáš Tobiášek, Saša Juza

Starší přípravka: Polička

Branky: 2x Faltys, Kulhánek, Sejkora, Sigl

Sestava: Opiela Ondra - Rejman Štěpán, Faltys Jáchym, Marek Tomáš, Kulhánek Adam, Zolfl Radim, Kočí Matěj, Ryšan Tomáš, Sigl Jan, Sejkora Matěj

Horní Újezd - Dolní Újezd B

Branky: Štarman 4, Kopecký

Sestava: T.Klusoň - P.Frank (67.Chadima), Svoboda, Mi.Nádvorník, Mokrejš - Kalánek, Heinisch, Pravec (89.Veselík) - D.Frank (76.Rejman), Kopecký ((64.Rožek), Štarman (83.Chudý)

Dolní Újezd - Svitavy B

Branky: Mandlík, Frňka, Vrabec, Fulík

Sestava: Janecký - Kabrhel, Pešina, J.Vomáčka, Částek - Vrabec, Drahoš, O.Klusoň, Fulík - Mandlík (80.Štarman), Frňka (86.M.Vomáčka)

Březová - Dolní Újezd

Branky: Jan Šimek

Sestava: Emanuel Hanyk- Kuba Nádvorník, Václav Rubek, LáďaKočí, Martin Ropek- Jan Šimek,Tomáš Rubek, Jirka Večeře, David Drahoš- Václav Zavřel, Vojta Tomšíček, Saša Juza, Adam Kovář

Starší přípravka: Dolní Újezd

Branky: 5x Faltys, 4x Zölfl, 2x Havran, Sigl

Sestava: Opiela Ondra - Rejman Štěpán, Faltys Jáchym, Havran Jan, Marek Tomáš, Lenoch Jakub,Kulhánek Adam, Zolfl Radim, Kočí Matěj, Ryšan Tomáš, Sigl Jan, Kubát Martin

Mladší přípravka: Dolní Újezd

Branky: 5x Janecký Filip, 2x Doseděl Vít, Kuta Jáchym

Sestava: Lipavský Jakub, Janecký Filip, Doseděl Vít, Čepicová Tereza, Kuta Jáchym, Klusoň Oliver, Kopecký Tadeáš, Doubek Martin, Částek FilipLipavský Jakub , Janecký Filip , Doseděl Vít , Čepicová Tereza, Kuta Jáchym , Klusoň Oliver, Kopecký Tadeáš, Doubek Martin, Částek Filip

Dolní Újezd - Pomezí

Branky: 2x Z. Štancl, V. Tomšíček

Sestava: Emanuel Hanyk- Kuba Nádvorník, Václav Rubek, Ondra Neuman, David Drahoš, Martin Ropek- Zdenda Štancl, Tomáš Rubek, Jirka Večeře, Václav Zavřel- Vojta Tomšíček, Saša Juza, Tomáš Tobiášek, Adam Kovář

Vysoké Mýto B - Dolní Újezd

Branky: Frňka 2, Kopecký

Sestava: Janecký - Kabrhel, Pešina, J.Vomáčka, Částek - Fulík (90.P.Frank), Drahoš (31.Mandlík), O.Klusoň, Vrabec (90.Mokrejš) - Kopecký (67.Štarman), Frňka

Dolní Újezd B - Jablonné nad Orlicí

Branky: Rejman, Heinisch, Kalánek

Sestava: T.Klusoň - Doležal (82.Chudý), Rejman, Mi.Nádvorník, Chadima - Mokrejš, Heinisch, Štarman, Kalánek - Pravec, D.Frank (46.Rožek)

Dolní Újezd - Jaroměřice

Branky:

Sestava: Martin Ropek (36.David Drahoš) - Lukáš Jireček, Václav Rubek, Láďa Kočí- Tomáš Rubek, Kuba Nádvorník, Jiří Večeře, Václav Zavřel - Vojta Tomšíček, Tomáš Tobiášek, Saša Juza, David Drahoš (36.Martin Ropek)

Pardubičky - Dolní Újezd

Branky: Drahoš

Sestava: Janecký - Kabrhel, Pešina, O.Klusoň, Mandlík - Fulík, Drahoš, Frňka, Vrabec - Kopecký (88.Doležal), Štarman (89.Pravec)

Dolní Újezd B - Ústí nad Orlicí

Branky: 2x Pravec, Chudý

Sestava: T.Klusoň - Doležal, Michal Nádvorník, Rejman, Chadima - Klička, Heinisch, D.Frank (88. Kuta), Pravec - Rožek, Bartoníček (78. Chudý)

Dolní Újezd - Němčice

Branky: 4x J. Šimek, T. Rubek, V. Tomšíček, D. Drahoš, Z. Štancl

Sestava: Martin Ropek- Václav Rubek, Zdeněk Štancl, Jakub Nádvorník - Tomáš Rubek, Jan Šimek, Jiří Večeře, Lukáš Jireček, David Drahoš - Vojta Tomšíček, Václav Zavřel, Tomáš Tobiašek, Alexandr Juza

Dolní Újezd - Rohovládova Bělá

Branky: Kopecký 2, Frňka 2, Částek

Sestava: Janecký - Kabrhel, J.Vomáčka (37.Štarman), Pešina, Částek - Fulík, O.Klusoň, Drahoš, Vrabec - Kopecký, Frňka

FC Jiskra 2008 - Dolní Újezd B

Branky:

Sestava: Pravec - Doležal, Nádvorník Michal, Nádvorník Martin, Rejman (47.Bartoníček) - Chadima, Kuta, Heinisch, Rožek - Klička (85.Samek), Frank D.

Letohrad B - Dolní Újezd

Branky: Frňka

Sestava: Janecký - P.Frank (79.Kabrhel), Pešina, J.Vomáčka, Částek - Fulík (65.Vrabec), O.Klusoň, Kalánek, Frňka - Kopecký, Mandlík

Dolní Újezd B - Zámrsk

Branky:

Sestava: Pravec - Doležal , Michal Nádvorník (79.Kopecký, 83.Štancl), Svoboda, Rejman - Chadima (71.Jireček), Kabrhel, Heinisch, Rožek (83.Chudý)- D.Frank, Vanat (83.Dvořák)

Tabulky