X
snimek
X
Login
X

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Heslo:

Dolní Újezd trio

Zápasy

starší přípravka: turnaj Litomyšl

Dolní Újezd - FC Jiskra 2008

Branky:

Sestava: Utkání se nehrálo, o výsledku rozhodne PKFS.

Mladší žáci: Přelouč - Dolní Újezd

Branky:

Sestava:

mladší přípravka: turnaj Litomyšl

Březová nad Svitavou - Dolní Újezd B

Branky: Michal Nádvorník

Sestava: Váně - Doležal, Dvořák, J.Vomáčka, Vajrauch - Jireček, Mi. Nádvorník, Heinisch (75.Klička), Kabrhel - R.Vanat, D.Frank

Dolní Újezd - Chrast

Branky:

Sestava:

Zámrsk - Dolní Újezd

Branky:

Sestava: Pravec - Mokrejš, Dvořák, M.Vomáčka (35.D.Frank), Šplíchal (64.Kalánek) - Vrabec, Drahoš, Klusoň, Fulík - Štarman, Mandlík

Mladší žáci: Dolní Újezd - Žamberk

Branky:

Sestava:

Starší žáci: Dolní Újezd - Žamberk

Branky:

Sestava:

Dolní Újezd B - Pomezí

Branky: D.Frank 2, J.Vomáčka

Sestava: Váně - Doležal, Mi.Nádvorník, J.Vomáčka, Kopecký (75.Klusoň) - Štancl (46.Jireček), P.Frank, Heinisch, M.Vanat (55.Šplíchal) - Kabrhel, D.Frank

starší přípravka: turnaj Slatiňany

mladší přípravka: turnaj Slatiňany

Dolní Újezd - Libišany

Branky:

Sestava: Pravec - Mokrejš, M.Vomáčka, Dvořák, Fulík - Vrabec, Klusoň, Drahoš, Šplíchal - Frňka (66.Jireček), Štarman

Dolní Újezd - Nasavrky

Branky: 2x Jireček

Sestava: Svoboda - Holec, Ryšan, Hána, Bálský - Stráník (65. Štarman), Hubinka, Šmíd (86. Brýdl), Tomšíček (46. Dostál) - Jireček, Renza (82. Havran)

starší přípravka: turnaj Dašice

Moravská Třebová B - Dolní Újezd B

Branky: Michal Nádvorník

Sestava: Váně - Doležal, J.Vomáčka, M.Vanat, Svoboda (46.Dvořák) - Vajrauch, Kalánek, Michal Nádvorník, Klička - Šplíchal (46.Heinisch), Vl.Klusoň

mladší přípravka: turnaj Dašice

Jan Šimek ve Svitavském deníku

mladší přípravka: turnaj Dolní Újezd

Ústí nad Orlicí B - Dolní Újezd

Branky:

Sestava: Pravec - Mokrejš, Klusoň, M.Vomáčka (73.P.Dvořák), Šplíchal - Vrabec, Štarman, Kalánek (67.Jireček), Fulík -Frňka (73.R.Vanat), Mandlík

starší přípravka: turnaj Dolní Újezd

Proseč - Dolní Újezd

Branky: 2x Jireček, Štegner, vlastní

Sestava: Renza - Holec, Hána, Ryšan (72. Havran), Štancl - Stráník (71. Štarman), Hubinka (75. Tomšíček), Hanus (68. Jiskra), Čermák (53. Jiskra) - Jireček (73. Svoboda), Šmíd (47. Štegner)

Dolní Újezd B - Jablonné nad Orlicí

Branky: Radek Vanat

Sestava: Váně - Doležal, J.Vomáčka, M.Vanat, Svoboda - Štancl (60.Klička), M.Nádvorník, Dvořák (81.Pohorský), Vajrauch - Heinisch (66.Chadima), R.Vanat

Mladší žáci: Jiskra 2008 - Dolní Újezd

Branky:

Sestava:

Starší žáci: Jiskra 2008 - Dolní Újezd

Branky:

Sestava:

Dolní Újezd - Letohrad B

Branky: Štarman 2, D.Frank 2, Mandlík

Sestava: Pravec - Mokrejš, Dvořák, M.Vomáčka, Šplíchal - Vrabec, Kalánek (68.R.Vanat), Drahoš, Štarman (79.J.Vomáčka) - D.Frank, Mandlík

Mladší žáci: Dolní Újezd - Lázně Bohdaneč

Branky:

Sestava:

Dolní Újezd - Němčice

Branky: Hána

Sestava: Svoboda - Holec, Ryšan, Hána, Štancl - Jiskra (46. Stráník), Hanus (78. Brýdl), Hubinka (68. Štegner), Bálský (90. Dostál) - Šmíd (46. Jireček), Čermák (26. Tomšíček, 68. Šalda)

starší přípravka: turnaj Dolní Újezd

Kunčina - Dolní Újezd B

Branky: R.Vanat 2, D.Frank

Sestava: Váně - Doležal, J.Vomáčka, M.Vanat, Svoboda - Vajrauch, Martin Nádvorník (40..DFrank), Michal Nádvorník, Štancl - Heinisch (63.Kuta), R.Vanat

mladší přípravka: turnaj Dolní Újezd

Dolní Újezd B - Lanškroun B

Branky: Vrabec, J.Vomáčka, Heinisch

Sestava: Váně - Doležal, Dvořák, M.Vanat (82.Chudý), Svoboda - Vajrauch (46.D.Frank), Michal Nádvorník, Kalánek, Vrabec - Heinisch (90.Chadima), J.Vomáčka

mladší žáci: Prosetín - D.Újezd 6:3

Česká Třebová B - Dolní Újezd

Branky: 3x Jireček, 2x Čermák, Šmíd, Štegner, Tomšíček

Sestava: Svoboda - Holec, Ryšan, Hána, Štancl (64. Štegner) - Jiskra (53. Tomšíček), Hanus, Hubinka (67. Brýdl), Bálský - Jireček, Šmíd (55. Čermák)

starší přípravka: turnaj Slatiňany

Načešice - Dolní Újezd

Branky:

Sestava: Pravec - Kabrhel (18.Váně), M.Vomáčka, Klusoň, Mokrejš - Jireček, Drahoš, Frňka (13.D.Frank), Šplíchal - Štarman, Mandlík

Mladší přípravka turnaj Slatiňany

Mladší žáci: Prosetín - Dolní Újezd

Branky:

Sestava:

České Heřmanice - Dolní Újezd B

Branky: Kalánek, J.Vomáčka

Sestava: Váně - Doležal, J.Vomáčka, Dvořák, Štancl - Vanat R., Kalánek, Michal Nádvorník (64.Vanat M.), Vajrauch (81.Chadima) - D.Frank, Štarman

Starší žáci: Dolní Újezd - Přelovice

Branky: 4x Šimek, 1x Faltys, 1x Flídr

Sestava: Ropek Martin, Kočí Vladimír, Sejkora Matěj, Tomšíček Štěpán, Havran Jan, Zölfl Radim, Rejman Štěpán, Faltys Jáchym, Sigl Jan, Flídr Pavel, Šimek Jan (K), Vosmek Vojtěch, Doseděl Vítek , Ryšan Tomáš 

Dolní Újezd - Přelovice

Branky: Doseděl, Kuta

Sestava: Vosmek – Kopecký, Ryšan, Faltys, Částek, Doseděl, Janecký, Kuta, Lipavský Jakub, Lipavský Vojtěch, Plch, Buchal, Jindra Filip, Jindra Josef, Jindra David

Dolní Újezd - Žamberk

Branky: 3x Šmíd, vlastní, Hubinka, Čermák, Bálský

Sestava: Renza - Holec, Štancl (49. Tomšíček), Hána (62. Štarman), Bálský - Stráník (54. Jiskra L.), Hanus, Hubinka (68. Brýdl), Šalda - Šmíd (46. Čermák), Jireček

Dolní Újezd - Žamberk

Branky: Mandlík 2, Frňka

Sestava: Pravec - Mokrejš, Klusoň, M.Vomáčka, Kabrhel - Jireček (85.D.Frank), Drahoš, Frňka, Fulík - Šplíchal, Mandlík (88.Dvořák)

Heřmanův Městec - Dolní Újezd

Branky: 2x Šimek Jan

Sestava: Ropek Martin, Kočí Vladimír, Sejkora Matěj, Tomšíček Štěpán, Kulhánek Adam, Havran Jan, Rejman Štěpán, Faltys Jáchym, Sigl Jan, Flídr Pavel, Šimek Jan (K), Vosmek Vojtěch, Opiela Ondřej, Ryšan Tomáš 

Mladší žáci: Heřmanův Městec - Dolní Újezd

Branky: Kuta, Doseděl, Lipavský, Opiela

Sestava: Vosmek – Kopecký, Ryšan, Faltys, Částek, Doseděl, Janecký, Kuta, Opiela, Lipavský Jakub, Lipavský Vojtěch, Plch, Buchal

Dolní Újezd B - Opatovec

Branky: D.Frank

Sestava: Váně - Vajrauch, Dvořák (77.M.Vanat), Michal Nádvorník, Svoboda - Klička (53.Doležal), Frňka, Martin Nádvorník, Jireček (46.Šplíchal) - D.Frank, R.Vanat (73.Pohorský)

Svitavy B - Dolní Újezd 4:1 (2:1)

Březová - Dolní Újezd

Branky: 3x Jireček, 2x Čermák, 2x Šmíd, Stráník, Havran, Štegner

Sestava: Svoboda - Holec, Ryšan, Hána (72.Štarman), Bálský - Stráník (46.Jiskra), Hanus (65.Brýdl), Hubinka (69.Havran), Šalda (55.Štegner) - Čermák (50.Šmíd), Jireček

Dolní Újezd - Přelouč 6:5 (1:3)

Dolní Újezd - Horní Jelení

Branky: Bálský, Šalda, Stráník

Sestava: Svoboda - Holec, Ryšan, Hána (85. Havran), Štancl - Jiskra (46. Stráník), Hubinka (85. Čermák), Hanus (80. Brýdl), Bálský (60. Šalda) - Jireček, Šmíd (46. Štegner)

Libchavy - D.Újezd B 3:1 (1:0)

Příprava: Lit/DÚ - Jablonné 13:2 (7:0)

Tabulky