X
snimek
X
Login
X

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Heslo:

Dolní Újezd trio

Sokol Dolní Újezd

TJ Sokol Dolní Újezd je organizace poskytující veřejnosti možnost zapojit se aktivně do různých sportovních aktivit. V současné době fungují oddíly aerobicu (cvičení pro ženy), fotbalu, futsalu, stolního tenisu a volejbalu. Sokol Dolní Újezd zajišťuje pro své členy ideální možnosti sportovního vyžití na svých sportovištích. Sokolovna je středem kulturního života, Sokol zde pořádá během roku několik tanečních zábav. Prezidentem TJ Sokol Dolní Újezd je Miroslav Lipavský.

Fotbalový oddíl

Fotbalový oddíl Sokolu Dolní Újezd má dlouhou a pestrou historii a také nejširší členskou základnu ze všech oddílů sokola. Fotbal se zde hraje od nejmenších na úrovni přípravky, přez žáky, dorost a muže po starou gardu. Naše vesnice se může pochlubit družstvem Muži "A" jež se prezentuje pěknou, technickou, kombinační hrou a pohybuje se každoročně mezi nejlepšími v 1.A třídě kde měří své síly například s rivaly z Cerekvice či Litomyšle, i družstvi z větších měst jako je Letohrad, Moravská Třebová nebo Choceň. Cíle do budoucna jsou velké, přijďte naše celky podpořit na domácí hřiště v Bořkově.

V současné době se můžeme pochlubit odstartováním Fotbalové školičky - sportovího programu pro nejmenší, kde rádi přivítáme vaše ratolesti. Více se dočtete v rubrice Fotbalová školička.

Petr Frank