Dolní Újezd trio

Jiskra 2008 - Dolní Újezd 0:2 (0:1)

Branky: Drahoš, Fulík

Sestava: Váně - Mokrejš, M.Vomáčka (57.J.Vomáčka), Klusoň, Rejman - Dvořák (74.D.Frank), Hubinka, P.Frank, Drahoš, Fulík - Štarman

Nádherné počasí, přepychové hřiště a tři body. Co víc si přát. Oba celky před zápasem patřily do první poloviny tabulky, tak se předpokládal vyrovnaný průběh. K naší radosti ale tomu tak nebylo, my jsme měli po všech stránkách navrch. Hned v úvodu zápasu mohlo být rozhodnuto, když jsme měli během pár minut tři "loženky", ale skóre se neměnilo. Hrálo se většinou na půlce Jiskry, naše akce se líbily a čekali jsme na gól. Ve 35.minutě ještě míč skončil na břevně, ale minutu před koncem poločasu Drahoš zavěsil. Do kabin se šlo za stavu 0:1.

Po přestávce se obraz hry nezměnil, a když v 71.minutě Fulík přidal druhý úspěch, bylo rozhodnuto. Naši borci výsledek kontrolovali a zaslouženě si odvážejí tři body. Na naší hře je vidět rukopis trenéra Čejky, který preferuje důrazný a technický fotbal. Už se těšíme na další zápas, který bude zase venku, a to v Poličce.