Dolní Újezd trio

Mladějov - Dolní Újezd B 1:1 (1:1)

Branky: D.Frank

Sestava: Váně - Doležal, Rejman, Svoboda, Kučera - Vajrauch, Vrabec, Heinisch (86.M.Vanat), J.Vomáčka - R.Vanat, D.Frank

Za krásného počasí a ideálních podmínkách pro fotbal se hrálo utkání v útulném stánku Tatranu Mladějov. První poločas jsme byli lepší, měli jsme i řadu šancí, ale koncovka v našem podání byla žalostná. Domácí moc nehrozili, ale ve 20.minutě nás potrestali a šli do vedení, když sedmnáctiletý Kalina dorazil vyraženou střelu naším brankářem. Naštěstí David Frank po minutě vyrovnal. 1:1. Náš tlak pokračoval, ale nic se do přestávky nezměnilo. Po přestávce domácí v čele s řadou zkušených hráčů z Moravské Třebové přidali a my jsme nezareagovali. Utápěli jsme se v osobních soubojích a kombinace vázla. Druhý poločas se nepovedl. Pár šancí na obou stranách bylo, ale skóre se už nezměnilo. Remíze je asi spravedlivá, náš celek udržel neporaženost. Příští víkend béčko nehraje, zápas s Opatovem byl přeložen na 28.září.