Dolní Újezd trio

Dolní Újezd B - Janov 4:1 (3:1)

Branky: Kopecký 2, Štarman, Drahoš

Sestava: Pravec - Štancl, Michal Nádvorník , J.Vomáčka, Mokrejš - Vrabec (86.Vrabec), Heinisch (81.Chadima), Kalánek (46.Vanat), Drahoš - Kopecký, Štarman (78.Vaně)

Nováček přijel do Bořkova po nepříliš vydařené premiéře v I.B třídě, chtěl se určitě revanžovat. Naši borci za to vzali od začátku a výsledkem byl vedoucí gól Štarmana, když zužitkoval ideální křižnou přihrávku Kopeckého. Ve 21.min. si oba hráči role vyměnili. Kopr sice neví, jak a kterou nohou vlastně gól dal, ale vedli jsme 2:0. Janovští ale nekapitulovali a deset minut od 25 do 35 minuty patřilo jim. Ve 27.min. utekl od půlky Boháček, Štancl musel ve vápně hasit. Z nařízené penalty ale Pravec vychytal Bureše. Přesto hosté tlačili dál a odměnou jim bylo snížení na 2:1 od rychlonožky Boháčka. Ve 39.min. byl sražen v trestném území Vrabec a Kopecký se nemýlil. 3:1. Od té chvíle bylo o výsledku vcelku jasno.

Náš tlak narůstal, hosté si už šance nevytvářeli, za zmínku stojí jen hlavička Švába ze standardky vedle branky. Zato z naší strany šancí přibývalo. Jednu z nich Drahoš proměnil, když ho do ulice vyslal Vrabec.4:1.  V závěru neproměnil superšanci Štarman, Vrabec trefil tyč a Váně obstřelem mířil pár centimetrů vedle.

Jasné a zasloužené vítězství béčka. Janov se představil jako solidní mužstvo, kde útočná síla převyšovala sílu zadních řad. Naše béčko má po dvou kolech plný počet bodů, a přiznejme si, to jsme nečekali. Jen tak dál. Ale přijdou určitě těžší zápasy.