Dolní Újezd trio

Dolní Újezd B - Horní Újezd 3:2p (0:2)

Branky: Kalánek, Kopecký

Sestava: Sestava: Pravec - Doležal (68.Chadima), J.Vomáčka, Nádvorník, Rejman (81.Dvořák) - Vrabec , Heinisch, Kalánek, Mokrejš (81.Klička) - Kopecký, Štarman (64.D.Frank)

Jestli áčko v sobotu odehrálo lepší první poločas, u béčka to bylo přesně naopak. První poločas byl propadák a diváci se nestačili divit. Hned od začátku byli aktivnější ve střelbě hosté. Střely Patrika i Radka Prokopových mířili vedle či je zneškodnil Pravec. V 17.min.se neprosadil sám před Havlíkem Štarman, Vrabec další střelu mířil mimo branku. Ve 26.min. Heinisch ze 20 metrů orazítoval břevno. Ve 29.min.po hrubce naší obrany M.Kusý do prázdné branky skóroval. 0:1. Ve 32. hlavičkoval Kopecký vysoko nad branku. Ve 40.min. po ukázkové akci na jeden dotek Rejman trefil Havlíka. Tečku za prvním poločasem udělal pokutový kop, ten hostující Pechanec proměnil.

Po změně stran v 50.min. udělal chybu Rejman, střelu P.Prokopa ale Pravec zneškodnil. Na druhé straně se neprosadili Štarman a Vrabec. V 57. Kalánek obloučkem přehazoval Havlíka, ale míč skončil na břevně. V 59.min. Vanat těsně minul šibenici Pravcovy svatyně. Náš tlak narůstal, přeci jen jsme začali hrát nátlakově. V 72.min. Kalánek nádherně vymetl horení roh Havlíkovy branky a snížil, v 76.min. pak Kopecký vyrovnal. Byli jsme na koni, ale přetlačit skóre na naší stranu se nám nepodařilo. V 77.min. Vomáčkahlavou minul, v 90.min. tentýž hráč hlavou trefil tyč! V nastavení Kopecký mířil do brankáře. A následovala střelecká loterie. Domácí Heinisch, Kopecký, Kalánek, Vrabec a Nádvorník byli úspěšní. Hned první střelu R.Prokopa ale Pravec chytil. Vanat, Pechanec a Šplíchal sice byli úspěšní, ale jediná neproměněná penalta rozhodla o našem prémiovém bodu.

Slušná návštěva viděla v Bořkově fotbal s řadou nepřesností, ale dramatičnost nechyběla. Výkon béčka si určitě hráči a vedení přebere a pro příště se poučí.