X
snimek
X
Login
X

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Heslo:

Dolní Újezd trio

Neděle 3. června 2018

Starší přípravka: Pohár předsedy

Branky: 4x Sigl, 3x Marek, 2x Opiela, 2x Faltys, 2x Rejman

Sestava: Vosmek Vojta - Havran Radek, Marek Tomáš, Sejkora Matěj, Rejman Štěpán, Zölfl Radim, Sigl Jan, Faltys Jáchym, Lenoch Jakub, Opiela Ondřej

Mladší přípravka: Pohár předsedy

Branky: 5x Doseděl, 3x Klusoň, 2x Částek, 2x Janecký, 2x Lipavský

Sestava: Částek Filip, Doseděl Vítek, Lipavský Jakub, Kuta Jáchym, Kopecký Tadeáš, Klusoň Oliver, Čepicová Tereza, Janecký Filip

Starší přípravka: Choceň

Branky: 2x Rejman, Ryšan

Sestava: Opiela Ondřej - Ryšan Tomáš, Havran Radek, Marek Tomáš, Sejkora Matěj, Vosmek Vojta, Rejman Štěpán, Kočí Matěj, Zölfl Radim, Sigl Jan

Mladší přípravka: Choceň

Branky: 3x Klusoň, 2x Kuta, Doseděl, Janecký

Sestava: Částek Filip, Janecký Filip, Klusoň Oliver, Lipavský Jakub, Kuta Jáchym, Kopecký Oliver, Čepicová Tereza, Doseděl Vítek, Jůza Lukáš

Starší přípravka: Přelouč

Branky: 4x Faltys, 3x Marek, Rejman

Sestava: Sigl Jan - Ryšan Tomáš, Havran Radek, Marek Tomáš, Sejkora Matěj, Vosmek Vojta, Faltys Jáchym, Rejman Štěpán, Kočí Matěj

Mladší přípravka: Přelouč

Branky: 4x Klusoň, 2x Jůza, 2x Doseděl, 2x Kuta, Janecký

Sestava: Částek Filip, Jůza Lukáš, Doubek Matěj, Klusoň Oliver, Kuta Jáchym, Janecký Filip, Lipavský Jakub,Kopecký Tadeáš, Čepicová Tereza, Doseděl Vítek

Starší přípravka: Žamberk

Branky: 6x Faltys, 4x Ryšan, 2x Sigl, 2x Marek, Rejman, Opiela

Sestava: Opiela Ondra - Ryšan Tomáš, Havran Radek, Marek Tomáš, Sigl Jan, Vosmek Vojta, Faltys Jáchym, Lenoch Jakub, Rejman Štěpán

Mladší přípravka: Žamberk

Branky: 5x Doseděl Víťa, 2x Klusoň Oliver, 3x Lipavský Jakub, Kuta Jáchym, Kořízek Tomáš, Částek Filip

Sestava: Částek Filip, Doseděl Víťa, Klusoň Oliver, Lipavský Vojta, Lipavský Jakub, Kuta Jáchym, Kořízek Tomáš

Starší přípravka: Třemošnice

Branky: 3x Faltys, 2x Marek, Ryšan, Sigl

Sestava: Opiela Ondra  -  Ryšan Tomáš, Havran Radek, Sejkora Matěj, Marek Tomáš, Sigl Jan, Vosmek Vojta, Faltys Jáchym, Lenoch Jakub, Rejman Štěpán, Havran Jan

Mladší přípravka: Třemošnice

Branky: 4x Kuta Jáchym, 3x Janecký Filip, Klusoň Oliver, Lipavský Jakub, Kořízek Tomáš

Sestava: Částek Filip, Janecký Filip, Kuta Jáchym, Klusoň Oliver, Kopecký Tadeáš, Kořízek Tomáš, Čepicová Tereza, Lipavský Jakub

Starší přípravka: Slatiňany

Branky: 6x Ryšan, 2x Marek, 2x Vosmek, 2x Kulhánek, Sigl

Sestava: Opiela Ondra - Ryšan Tomáš, Havran Radek, Sejkora Matěj, Marek Tomáš, Sigl Jan, Vosmek Vojta, Kočí Matěj, Lenoch Jakub, Kulhánek Adam

Mladší přípravka: Slatiňany

Branky: 3x Janecký, 3x Částek, Kořízek, Klusoň, Doseděl

Sestava: Částek Filip, Janecký Filip, Doseděl Vítek, Lipavský Jakub, Lipavský Vojta, Kuta Jáchym, Klusoň Oliver, Doubek Matěj, Kořízek Tomáš

Starší přípravka: Dolní Újezd

Branky: 4x Faltys, 4 Zölfl, 2x Marek, Havran Jan

Sestava: Opiela Ondra - Zölfl Radim, Ryšan Tomáš, Havran Radek, Sejkora Matěj, Marek Tomáš, Faltys Jáchym, Sigl Jan, Vosmek Vojta, Havran Jan

Mladší přípravka: Dolní Újezd

Branky: 3x Klusoň, 2x Janecký, Doseděl

Sestava: Janecký Filip, Doseděl Vít, Čepicová Tereza, Kuta Jáchym, Kopecký Tadeáš, Kořízek Tomáš, Doubek Matěj, Lipavský Jakub, Jůza Lukáš, Částek Filip, Klusoň Oliver

Halový turnaj  Dolní Újezd

V neděli 18. března 2018 se v naší hale sešla silná konkurence pro naše mladé fotbalisty, ale i přesto jsme se umístili na 1. a 5. místě.

Mladší přípravka - Turnaj Dolní Újezd

V neděli 4. března jsme v naší hale pořádali turnaj ml. přípravek za účasti šesti týmů z okolí. V celém  turnaji jsme prohráli pouze s týmem Čisté a remizovali se Sebranicemi, což nám vyneslo stříbrnou pozici.

Mladší přípravka – turnaj Dolní Újezd

V sobotu 17. února jsme pořádali zimní halový turnaj mladších přípravek v Dolním Újezdě za účasti družstev Horního Újezdu, Sebranic a Čisté.

Halový turnaj Dolní Újezd

Naše starší přípravka se zúčastnila turnaje na domácí půdě v Dolním Újezdu. Sestavili jsme dva týmy - modří a žlutí. Naši hráči se umístili na krásném 1. a 4. místě.

Halový turnaj Libchavy - 2. místo

V nedělním odpoledne jsme zavítali do pro nás neznámé haly menších rozměrů a s auty hranými na dotek balónu hrazení.

Mladší přípravka – turnaj Libchavy

Dne 27. ledna jsme se zúčastnili turnaje mladších přípravek v Libchavách.

Halový turnaj Svitavy

Halový turnaj ve Svitavách – 1.místo

Ml. přípravka: Halový turnaj v Poličce

Mladší přípravka odjela v sobotu 25.11. na výborně obsazený turnaj do Poličky, kde se postupně utkala s týmy z Poličky, Pardubic, Libchav, Brna, Chrudimi.

ČOS Městečko Trnávka

Fotbalový přebor České obce sokolské starších přípravek – 3.místo

Starší přípravka: Dolní Újezd

Branky: 4x Faltys, 3x Sigl, 2x Ryšan

Sestava: Opiela Ondra  -  Rejman Štěpán, Kulhánek Adam, Zolfl Radim, Ryšan Tomáš, Havran Radek, Sejkora Matěj, Marek Tomáš, Lenoch Jakub, Kočí Matěj, Faltys Jáchym, Sigl Jan

Mladší přípravka: Dolní Újezd

Branky: 5x Janecký, 3x Kuta, 2x Klusoň, 2x Doseděl

Starší přípravka: Žamberk

Branky: 2x Zölfl, 2x Sejkora, Faltys, Rejman, Kulhánek, Ryšan, Marek

Sestava: Opiela Ondra/Sigl Jan -  Rejman Štěpán, Kulhánek Adam, Zolfl Radim, Ryšan Tomáš, Havran Radek, Sejkora Matěj, Marek Tomáš, Lenoch Jakub, Kočí Matěj, Faltys Jáchym

Mladší přípravka: Žamberk

Branky: 8x Janecký Filip, 3x Doseděl Vít, Kuta Jáchym, Klusoň Oliver

Sestava: Lipavský Jakub, Čepicová Tereza, Doseděl Vít, Janecký Filip, Kuta Jáchym, Kopecký Tadeáš, Klusoň Oliver

Starší přípravka: Chrudim

Branky: 3x Zölfl, Ryšan, Havran Jan, Sigl

Sestava: Marek Tomáš/Sigl Jan - Rejman Štěpán, Kulhánek Adam, Zölfl Radim, Ryšan Tomáš, Sigl Jan, Havran Jan, Havran Radek, Sejkora Matěj, Marek Tomáš, Lenoch Jakub

Mladší přípravka: Chrudim

Branky: 5x Janecký, Částek, Kuta

Sestava: Janecký Filip, Čepicová Tereza, Klusoň Oliver, Doseděl Vít, Kuta Jáchym, Kořízek Tomáš, Lipavský Jakub, Částek Filip, Khishigee

Starší přípravka: Slatiňany

Branky: 3x Kulhánek, 3x Zölfl, Sejkora, J. Havran

Sestava: Opiela Ondra - Rejman Štěpán, Marek Tomáš, Kulhánek Adam, Zölfl Radim, Ryšan Tomáš, Sigl Jan, Havran Jan, Havran Radek, Sejkora Matěj

Starší přípravka: Choceň

Branky: 3x Havran, 2x Kulhánek, 2x Marek, 2x Zölfl, 2x Ryšan, Sigl

Sestava: Opiela Ondra - Rejman Štěpán, Marek Tomáš, Kulhánek Adam, Zölfl Radim, Ryšan Tomáš, Sigl Jan, Havran Jan, Lenoch Jakub

Mladší přípravka: Choceň

Branky: 7x Janecký, 4x Klusoň, 2x Kuta, 2x Částek, Čepicová

Sestava: Lipavský Jakub, Janecký Filip, Čepicová Tereza, Kuta Jáchym, Klusoň Oliver , Částek Filip, Lipavský Vojta, Kořízek Tomáš

Starší přípravka: Polička

Branky: 2x Faltys, Kulhánek, Sejkora, Sigl

Sestava: Opiela Ondra - Rejman Štěpán, Faltys Jáchym, Marek Tomáš, Kulhánek Adam, Zolfl Radim, Kočí Matěj, Ryšan Tomáš, Sigl Jan, Sejkora Matěj

Starší přípravka: Dolní Újezd

Branky: 5x Faltys, 4x Zölfl, 2x Havran, Sigl

Sestava: Opiela Ondra - Rejman Štěpán, Faltys Jáchym, Havran Jan, Marek Tomáš, Lenoch Jakub,Kulhánek Adam, Zolfl Radim, Kočí Matěj, Ryšan Tomáš, Sigl Jan, Kubát Martin

Mladší přípravka: Dolní Újezd

Branky: 5x Janecký Filip, 2x Doseděl Vít, Kuta Jáchym

Sestava: Lipavský Jakub, Janecký Filip, Doseděl Vít, Čepicová Tereza, Kuta Jáchym, Klusoň Oliver, Kopecký Tadeáš, Doubek Martin, Částek FilipLipavský Jakub , Janecký Filip , Doseděl Vít , Čepicová Tereza, Kuta Jáchym , Klusoň Oliver, Kopecký Tadeáš, Doubek Martin, Částek Filip