Dolní Újezd trio

Mladší žáci: Luže - Dolní Újezd 3:1 (1:1)

Branky: Ropek

Sestava: Vosmek – Zölfl, Havran Radek, Havran Jan, Lenoch, Sejkora – Ropek, Opiela, Faltys Jáchym - Ryšan, Marek

V sobotu 13.4.2019 jsme hráli na hřišti TJ Luže. Naši hráči vstoupili do utkání dobře a byli aktivnější. V zápase jsme se ujali vedení v 17. minutě brankou Ropka. Našemu vystoupení by v prvním poločase slušela jiná cifra na kontě soupeře, kdybychom proměňovali šance. Nestalo se tak. Do šaten se šlo za stavu 1:1, když domácí srovnali v čase, kdy se naši hráči už viděli v kabině.

I ve druhé polovině zápasu jsme většinu času trávili na straně domácích, bohužel ti nás do žádných větších šancí nepouštěli. Naše nepřesnosti v přechodu do útočné části domácím nabídly několik rychlých brejků. Dva rychlé útoky v 46. a 48. minutě domácí dokázali proměnit. Od většího přídělu nás ještě několikrát zachraňoval Vosmek. Domáci byli ve druhém poločase produktivnější a proto po zásluze vyhráli. Velmi slušné utkání odehrál náš jediný střelec Ropek.

Je to již opakující se písnička v podobě neproměněných šancí, frustrace z větších (mnohdy starších a silnějších) protihráčů, ztráta sil a koncentrace, trest v podobě branky v době, kdy jsme na míči a hrajeme fotbal na hřišti soupeře.

V neděli hostíme doma mužstvo Miřetic. Přijďte nás povzbudit, potřebujeme to!