X
snimek
X
Login
X

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Heslo:

Dolní Újezd trio

Neděle 3. listopadu 2019

Starší žáci: Dolní Újezd - Prosetín

0:4 (0:3)

Sestava: Svoboda Ondřej, Vytlačil Tadeáš, Jasanský Štěpán, Večeře Jiří, Šimek Jan [K], Ropek Martin, Kovář Adam, Neuman Ondřej, Jůza Alexandr, Sršeň Tomáš, Lněnička Jiří, Rubek Tomáš, Nováček Max, Ropek Martin, Kočí Vladimír

Mladší žáci: Dolní Újezd - Prosetín 8:0 (2:0)

Branky: 3x Flídr, 2x Sigl, 2x Zölfl, Faltys

Sestava: Kočí – Lenoch, Havran Jan, Havran Radek, Zölfl, Faltys Jáchym, Rejman, Flídr, Ryšan, Opiela, Sigl, Faltys Jaroslav

Heřmanův Městec - Dolní Újezd 1:4 (1:2)

Branky: 2x Sigl, Faltys, Zölfl

Sestava: Kočí –Doseděl, Havran Jan, Havran Radek, Zölfl, Faltys Jáchym, Rejman, Flídr, Ryšan, Opiela, Sigl, Faltys Jaroslav,Buchal

Heřmanův Městec - Dolní Újezd 4:3 (2:1)

Branky: Faltys Jáchym, Šimek Jan

Sestava: Svoboda Ondřej, Vytlačil Tadeáš, Jasanský Štěpán, Večeře Jiří, Šimek Jan [K], Ropek Martin, Kovář Adam, Neuman Ondřej, Jůza Alexandr, Opiela Ondřej, Faltys Jáchym, Sigl Jan, Sršeň Tomáš, Lněnička Jiří

mladší žáci : Přelouč - Dolní Újezd 3:3

Starší žáci: Dolní Újezd - Přelovice 1:8 (0:3)

Branky: Jůza Alexandr

Sestava: Svoboda Ondřej, Tomšíček Štěpán, Neuman Ondřej, Vytlačil Tadeáš [K], Jasanský Štěpán, Šimek Jan , Ropek Martin, Rubek Tomáš, Kovář Adam, Sršeň Tomáš, Nováček Max, Jůza Alexandr, Večeře Jiří, Mikl Marek

Dolní Újezd - Přelovice 0:6 (0:2)

Sestava: Kočí – Havran Radek, Lenoch , Havran Jan, Zolfl, Rejman, Faltys Jáchym, Ryšan, Faltys Jaroslav, Flídr, Opiela, Sigl, Buchal

Starší žáci: Dolní Újezd - Libchavy 6:0 (1:0)

Branky: 3x Tomáš Rubek, Jiří Lněnička, Jan Šimek, Štěpán Tomšíček

Sestava: Svoboda Ondřej, Tomšíček Štěpán, Kočí Vladimír, Neuman Ondřej, Vytlačil Tadeáš, Jasanský Štěpán, Šimek Jan [K], Ropek Martin, Rubek Tomáš, Kovář Adam, Sršeň Tomáš, Nováček Max, Lněnička Jiří, Jůza Alexandr

Starší žáci: Třemošnice - Dolní Újezd 6:4 (2:3)

Branky: 2x Šimek Jan, Večeře Jiří, Jůza Alexandr

Sestava: Svoboda Ondřej, Kočí Vladimír,  Vytlačil Tadeáš, Jasanský Štěpán, Večeře Jiří, Šimek Jan [K],  Ropek Martin, Kovář Adam, Rubek Tomáš, Neuman Ondřej, Jůza Alexandr,  Ryšan Tomáš, Opiela Ondřej, Havran Radek, Faltys Jáchym

Starší žáci: Jiskra 2008 - Dolní Újezd 6:0 (4:0)

Sestava: Svoboda Ondřej, Tomšíček Štěpán, Kočí Vladimír, Vytlačil Tadeáš, Jasanský Štěpán, Večeře Jiří, Šimek Jan [K], Ropek Martin, Rubek Tomáš, Kovář Adam, Sršeň Tomáš, Nováček Max, Lněnička Jiří, Jůza Alexandr

Starší žáci: Dolní Újezd - Lázně Bohdaneč 6:5p (1:4)

Branky: 3x Jan Šimek, Adam Kovář, Jasanský Štěpán

Sestava: Svoboda Ondřej, Tomšíček Štěpán, Kočí Vladimír, Neuman Ondřej, Vytlačil Tadeáš, Jasanský Štěpán, Večeře Jiří, Šimek Jan [K], Havla Jan, Ropek Martin, Rubek Tomáš, Kovář Adam, Sršeň Tomáš, Nováček Max, Lněnička Jiří, Jůza Alexandr

Mladší žáci: Dolní Újezd - Lázně Bohdaneč 0:0 (0:0)

Sestava: Vosmek, Sígl, Havran Jan, Lenoch, Rejman, Sejkora, Kulhánek, Opiela, Zölf, Ryšan, Jaroslav Faltys, Jáchym Faltys, Havran Radek

Starší žáci: Slatiňany - Dolní Újezd 0:10 (0:5)

Branky: 3x Jan Šimek, 4x Vladimír Kočí, 2x Adam Kovář, Jiří Večeře

Sestava: Svoboda Ondřej, Tomšíček Štěpán, Kočí Vladimír, Neuman Ondřej, Vytlačil Tadeáš, Jasanský Štěpán, Večeře Jiří, Šimek Jan [K], Havla Jan, Ropek Martin, Rubek Tomáš, Kovář Adam

Mladší žáci: Slatiňany - Dolní Újezd 3:2 (2:0)

Branky: Sigl, Faltys Jáchym

Sestava: Vosmek – Doseděl, Havran Jan, Zölfl, Faltys Jáchym, Rejman, Sejkora, Ryšan, Kulhánek, Opiela, Janecký, Sígl, Faltys Jaroslav

Starší žáci: Dolní Újezd - Nemošice 9:0 (5:0)

Branky: 3x Tomáš Rubek, 3x Jan Šimek, Tadeáš Vytlačil, Alexandr Jůza, Jiří Večeře

Sestava: Svoboda Ondřej, Tomšíček Štěpán, Kočí Vladimír, Neuman Ondřej, Vytlačil Tadeáš, Jasanský Štěpán, Večeře Jiří, Šimek Jan [K], Havla Jan, Ropek Martin, Rubek Tomáš, Jůza Alexandr, Mikl Marek, Kovář Adam

Mladší žáci: Nemošice - Dolní Újezd 2:2 (0:1)

Branky: Ryšan, Sigl

Sestava: Vosmek – Doseděl, Havran Jan, Zölfl, Faltys Jáchym, Rejman, Sejkora, Ryšan, Kulhánek, Opiela, Janecký, Sígl, Faltys Jaroslav